Expert Trend Talks - Tom Van de Weghe

Verbreed uw horizon en blijf financieel op koers
"Van Oekraïne naar Taiwan: de strijd om de nieuwe wereldorde"
donderdag 3 oktober 2024
Naar welke wereldorde evolueren we? De strijd om de nieuwe wereldorde speelt zich niet enkel af tussen grootmachten zoals de VS, China en Europa, maar ook in de technologische wereld. Van een multipolaire wereldorde evolueren we naar een technopolaire wereldorde, met grote technologische bedrijven die meer en meer de koers van de wereld bepalen.
Welke rol spelen AI en bijvoorbeeld cybersecurity bij de grote geopolitieke conflicten waar we momenteel mee worden geconfronteerd? En hoe vertaalt dit zich naar de internationale financiële markten en uiteindelijk naar een persoonlijk financieel plan?
Tom Van de Weghe is expert geopolitiek en technologie bij VRT NWS en heeft ruime ervaring opgebouwd o.a. in China, de VS, Rusland en Noord-Korea. Hij is dan ook de geknipte man om klaarheid te scheppen in bovenstaande vragen. Na de lezingen van prof. Tom Sauer over het conflict in Oekraïne en de lezing van adj-prof. Mieke De Ketelaere over de opkomst van AI, zal Tom Van de Weghe op donderdag 3 oktober het verband leggen tussen de recente geopolitieke spanningen en de opkomst van nieuwe technologieën zoals AI en het belang van cybersecurity.
Programma:
19u00 Ontvangst met een glaasje
19u30 Start lezing Dhr. Tom Van de Weghe
20u30 Receptie met hartige hapjes
Interesse?
Schrijf u gratis in via onderstaand formulier.
Zo kunnen we iedereen in de beste omstandigheden ontvangen.
Mis deze kans niet, het aantal plaatsen is beperkt en vooraf inschrijven is noodzakelijk.